Matovičovo hnutí podle odhadů jasně vyhrálo slovenské volby. Opozice může mít ústavní většinu.

1. mar. 2020 | Nekomentovaný výber, Parlamentné voľby 2020

Opoziční hnutí Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti podle odhadů agentur Median SK a Focus s velkým náskokem vyhrálo slovenské parlamentní volby. Na druhém místě skončil dlouholetý hegemon Smer-SD. Do Národní rady se podle odhadů dostane celkem osm stran. Oproti dřívějším sondážím v odhadech oslabila krajně pravicová strana Kotlebovci-Ľudová strana Naše Slovensko. Účast byla podle zpráv z okrsků vyšší než obyčejně a zřejmě přesáhla šedesát procent.

Source: Matovičovo hnutí podle odhadů jasně vyhrálo slovenské volby. Opozice může mít ústavní většinu

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.