Fico: Prehrali sme, uznávam porážku, ale prehral aj tretí sektor. Zo Smeru chcem čisto ľavicovú stranu.“

1. mar. 2020 | Nekomentovaný výber, Parlamentné voľby 2020

Bratislava 1. marca 2020 (TASR/HSP/Foto:FOTO TASR – Martin Baumann)   Predseda strany Smer-SD Robert Fico uznal prehru a porážku strany v sobotných (29. 2.) parlamentných voľbách Dodal, že Smer-SD má ambíciu byť silným subjektom v opozícii a poďakoval všetkým voličom. Vyhlásil to na nedeľnej tlačovej konferencii. „Sme štandardná a solídna strana. Chceme poďakovať Slovensku, že …

Source: Fico: Prehrali sme, uznávam porážku, ale prehral aj tretí sektor. Zo Smeru chcem čisto ľavicovú stranu“ – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.