Je po jasnom trojitom zamietnutí Národnou radou s Istanbulským dohovorom na Slovensku naozaj koniec?

29. feb. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 29. februára 2020 (HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)   Národná rada je najvyšší orgán zastupiteľskej demokracie na Slovensku, už jej prvé rozhodnutie o Istanbulskom dohovore bolo zaväzujúce aj pre prezidentku. Tá však stále nekoná a z opozície sa dokonca ozývajú hlasy, že nová moc, ktorá príde po voľbách, bude môcť dokument prijať. Ako to teda vlastne je? …

Source: Je po jasnom trojitom zamietnutí Národnou radou s Istanbulským dohovorom na Slovensku naozaj koniec? – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.