Koronavirus ohrožuje ekonomiku. Odborníci se neshodují jak moc, propad hrozí Itálii, možná celému světu.

27. feb. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Koronavirus, který se rozšířil z čínského Wu-chanu do celého světa, a nemoc Covid-19, kterou způsobuje, je sice především zdravotní hrozba, ale může být i hrozbou pro světovou ekonomiku. Jaké přesně bude mít následky, na tom se experti neshodnou. Dosud se virus objevil ve čtyřech z dvanácti největších ekonomik světa. Velké riziko představuje pro cestovní ruch či pro pohyb zboží.

Source: Koronavirus ohrožuje ekonomiku. Odborníci se neshodují jak moc, propad hrozí Itálii, možná celému světu

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.