Robert Fico v rozhovore pre Hlavné správy: Po voľbách hrozí chaos a rušenie sociálnych opatrení.

26. feb. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 26. februára 2020 (HSP/Foto:Archív)   Prinášame vám rozhovor s predsedom strany Smer Robertom Ficom o predvolebnej situácii ale aj o možnom vývoji po voľbách. Robert Fico, predseda strany Smer-SD, varuje pred nestabilitou a krokmi liberálnej opozície ktorá sa nebude báť rušiť zavedené sociálne výhody Národná rada včera schválila zavedenie trinásteho dôchodku. Čakali ste to? …

Source: Robert Fico v rozhovore pre Hlavné správy: Po voľbách hrozí chaos a rušenie sociálnych opatrení – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.