Fico: „Najväčším sklamaním pri hlasovaní je permanentné zradcovstvo Bugára a jeho strany Most-Híd.“ Tieto slová adresoval redaktorke Denníka N.

25. feb. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 25. februára 2020 AKTUALIZOVANÉ (SITA/HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)   Najväčším sklamaním pri hlasovaní v Národnej rade SR (NR SR) je permanentné zradcovstvo Bélu Bugára a jeho strany Most-Híd. Na dnešnej tlačovej konferencii to povedal predseda strany Smer – sociálna demokracia (Smer-SD) Robert Fico Parlament dnes schválil návrh vlády, aby sa poslanci návrhom novely zákona o sociálnom …

Source: Fico: „Najväčším sklamaním pri hlasovaní je permanentné zradcovstvo Bugára a jeho strany Most-Híd.“ Tieto slová adresoval redaktorke Denníka N – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.