Truban vypovedal na polícii kvôli drogám. Svojho dílera prezradiť odmietol.

24. feb. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 24. februára 2020 (HSP/Foto:SITA-Jana Birošová)   Predseda ultraliberálnej politickej strany Progresívne Slovensko absolvoval na polícii výsluch, kde bol predvolaný pre jeho drogovú kauzu. Na svojich prednáškach pred študentmi totiž v minulosti rozprával o užívaní drog v pozitívnom duchu a vykladal, čo všetko vďaka drogám dosiahol Ako mimoriadne závažné sa však ukázali informácie o tom, aké všetky drogy v minulosti užíval. …

Source: Truban vypovedal na polícii kvôli drogám. Svojho dílera prezradiť odmietol – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.