Andrej Danko náhle na protest odišiel z diskusie Hospodárskych novín a rádia Expres: „Nečudujem sa už, že vôbec neprišli lídri za SMER, Sme Rodina a ĽSNS“.

24. feb. 2020 | Nekomentovaný výber

Branislava Závodského netreba legitimizovať…..

MAINSTREAM NA ROZDIEL OD „ALTERNATÍVNYCH MÉDIÍ VŠETKO OVERUJE:

A teraz trochu vážne. Moderátor Branislav Závodský argumentuje ohľadom obrany vzdušného priestoru číslami Inštitútu pre finančnú politiku, ktoré sú podľa Andreja Danka hlboko podhodnotené a nereálne. Branislav Závodský tvrdí, že ak sú tie čísla mylné, tak to nie je jeho chyba, ale nech sa Danko obráti na spomínaný Inštitút.
Ak teda platí, že mainstream na rozdiel od „alternatívy„ všetko overuje z dvoch nezávislých zdrojov, z akého ďalšieho zdroja overil tieto čísla pán moderátor Závodský? Očividne z nijakého ďalšieho….
Ale inak milé deti, je ohľadom overovania informácií medzi alternatívou a mainstreamom „OBROVSKÝ„ rozdiel .

Source: Andrej Danko náhle na protest odišiel z diskusie Hospodárskych novín a rádia Expres: „Nečudujem sa už, že vôbec neprišli lídri za SMER, Sme Rodina a ĽSNS“ – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.