Barikády a střety kvůli koronaviru. Lidé se bojí vytvoření „ukrajinského Wu-chanu“.

21. feb. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Nemoci způsobené koronavirem v pevninské Číně podlehlo přes 2200 lidí. Nakažených je víc než 75 tisíc. Situace se ve čtvrtek vyhrotila na Ukrajině. Do tamního sanatoria zamířily kvůli karanténě desítky lidí, kteří přicestovali z ohniska nákazy v čínském Wu-chanu. Obyvatelé obce se snažili autobusy zablokovat a došlo i na střety s policií. Bezpečnostní složky zadržely 24 lidí.

Source: Barikády a střety kvůli koronaviru. Lidé se bojí vytvoření „ukrajinského Wu-chanu“

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.