Útočník v německém Hanau zastřelil několik lidí. Mrtvý je podle policie i pachatel

20. feb. 2020 | Nekomentovaný výber

V německém Hanau zastřelil útočník ve dvou barech s vodními dýmkami devět lidí a další zranil. Muž, který podle policie čin spáchal, je také po smrti. Informuje o tom agentura DPA. Policejní mluvčí řekl, že podezřelého brzy ráno našli mrtvého u něho doma. Členové speciální jednotky tam objevili ještě jednoho mrtvého člověka, není ale jasné, o koho jde. Podle vyšetřovatelů nic nenasvědčuje tomu, že by útok měli na svědomí nějací další pachatelé.

Source: Útočník v německém Hanau zastřelil několik lidí. Mrtvý je podle policie i pachatel

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.