Takto to funguje: Video zachytáva, ako pašeráci privezú migrantov na more a naložia ich do malej loďky. Následne ich mimovládkarske lode zvážajú do Európy.

20. feb. 2020 | Nekomentovaný výber

Stredozemné more 20. februára 2020 (HSP/Foto:Screenshot YouTube)   Video európskej agentúry Frontex zachytáva, ako pašeráci na väčšej lodi privážajú na Stredozemné more migrantov, ktorých následne vyložia na menšiu loďku a odchádzajú. Často sa stáva, že týchto migrantov následne na mori v blízkosti Líbyského pobrežia nájde nejaká „záchranná“ loď mimovládných organizácií, ktorá ich zváža cez celé …

Source: Takto to funguje: Video zachytáva, ako pašeráci privezú migrantov na more a naložia ich do malej loďky. Následne ich mimovládkarske lode zvážajú do Európy – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.