Poslanci majú tretí pokus na začatie rokovaní o zákonoch. Danko už vie, ako to zabezpečí; Matovič rokuje s ďalšími šéfmi strán o tom, čo urobiť s Beblavým.

20. feb. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 20. februára 2020 AKTUALIZOVANÉ (SITA/HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)   Poslanci Národnej rady SR (NR SR) dnes majú tretí pokus na začatie rokovaní o návrhoch zákonov k sociálnym opatreniam, diaľničným známkam a k Istanbulskému dohovoru. Mimoriadnu 58. schôdzu parlamentu otvorili poslanci v utorok 18. februára. Šestica poslancov z koalície Progresívne Slovensko/Spolu – občianska demokracia (PS/Spolu) však od utorka …

Source: Poslanci majú tretí pokus na začatie rokovaní o zákonoch. Danko už vie, ako to zabezpečí; Matovič rokuje s ďalšími šéfmi strán o tom, čo urobiť s Beblavým – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.