Celní války, padající průmysl, koronavirus. EU na kraji ekonomické krize?

19. feb. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Ekonomiky řady evropských zemí se začínají zadýchávat. A co hůře, poslední měsíce si nejlépe nevedou ani ty, které jsou pro EU podstatné: německá, která teď stagnuje, nebo třeba francouzská či italská, které mezičtvrtletně v závěru roku dokonce poklesly. Vyvstává tak otázka, jestli už se Unie tedy neocitá na kraji recese. Podle oslovených analytiků je určitá obezřetnost na místě.

Source: Celní války, padající průmysl, koronavirus. EU na kraji ekonomické krize?

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.