Líder Progresívneho Slovenska Michal Truban podal trestné oznámenie na Milana Mazureka z ĽSNS. „Toto fašisti nemôžu robiť“.

17. feb. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 17. februára 2020 (SITA/HSP/Foto:SITA-Jana Birošová)   Volebný líder koalície Progresívne Slovensko/Spolu-občianska demokracia Michal Truban dnes podal trestné oznámenie na Milana Mazureka zo strany Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS). Dôvodom sú Mazurekove výroky o „parazitoch a asociáloch“, ktoré natočili účastníci mítingov v Krupine a Rimavskej Sobote „Nemôžeme nechávať fašistom a takýmto ľuďom voľný …

Source: Líder Progresívneho Slovenska Michal Truban podal trestné oznámenie na Milana Mazureka z ĽSNS. „Toto fašisti nemôžu robiť“ – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.