Prieskumy alebo manipulácie versus realita.

16. feb. 2020 | Nekomentovaný výber, Parlamentné voľby 2020

Bratislava 15. februára 2020 (HSP/Foto:TASR-Radovan Stoklasa)   Je zaujímavým faktom, že 14 dní pred parlamentnými voľbami je zákonom zakázané zverejňovať výsledky volebných prieskumov. Keď sa navrhlo predĺženie tejto lehoty na 50 dní, tak to vraj bolo protiústavné, lebo občan má vraj  právo na informácie. Aká je však realita? O čo ide v prieskumoch? Takže čarovné a na Slovensku …

Source: Prieskumy alebo manipulácie versus realita – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.