Šimečka z PS ku statusom Blahu o Esete „Súd rozhodol správne. Povesť úspešnej slovenskej firmy zostane pošliapaná“. Reaguje aj bývalý väzeň Daňo.

13. feb. 2020 | Dvojité metre, Nekomentovaný výber

Bratislava 13. februára 2020 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   V stredu médiá informovali o tom, že Okresný súd Bratislava I vydal neodkladné opatrenie voči poslancovi Smeru-SD Ľubošovi Blahovi, s tým že má zo sociálnej siete Facebook zmazať videá o firme Eset (viac v článku). V rozhodnutí súdu sa uvádza, že Ľuboš Blaha „chce ako politik kandidujúci za politickú stranu …

Source: Šimečka z PS ku statusom Blahu o Esete „Súd rozhodol správne. Povesť úspešnej slovenskej firmy zostane pošliapaná“. Reaguje aj bývalý väzeň Daňo – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.