Xaver se odhalil: ČT? EU? Pravda o jeho názorech, budete překvapeni. Moderátor a kandidát do Rady ČT Luboš Xaver veselý se objevil i ve vysílání Svobodného vysílače Stanislava Novotného.

11. feb. 2020 | Nekomentovaný výber

Moderátor a kandidát do Rady ČT Luboš Xaver veselý se objevil i ve vysílání Svobodného vysílače Stanislava Novotného. Ohradil se například proti otázkám severu Seznam Zprávy, zda si za rozhovory neúčtuje peníze od hostů. A vysvětlil, jak to má s ČT. Zrušit ji prý nechce. Ale jsou v ní věci, které jsou podle něho už do nebe volající. A došlo i na jeho názory na EU.

Source: Xaver se odhalil: ČT? EU? Pravda o jeho názorech, budete překvapeni

Záznam relácie

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.