Na Námestí Slobody v Bratislave prebieha modlitbové stretnutie za odmietnutie Istanbulského dohovoru.

11. feb. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 11. februára 2020 AKTUALIZOVANÉ (HSP/Foto:Screenshot)   Dnes, 11. 2. 2020 v deň spomienky Panny Márie Lurdskej, sa koná modlitbové stretnutie za odmietnutie Istanbulského dohovoru. Na toto stretnutie, ktoré sa koná od 12.00 – 15.00 hodiny pred Úradom vlády SR, boli pozvaní všetci ľudia, ktorým zaleží na kresťanských hodnotách Modlitba ruženca, ktorú organizuje Slovenský dohovor za rodinu, sa koná …

Source: Na Námestí Slobody v Bratislave prebieha modlitbové stretnutie za odmietnutie Istanbulského dohovoru – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.