Počet lidí nakažených koronavirem v Číně překročil 30 tisíc.

7. feb. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

V pevninské Číně je už 31 161 lidí nakažených koronavirem, potvrdila to čínská národní zdravotnická komise. Viru ke čtvrtečnímu večeru podlehlo již 636 lidí. Nákaza, která se z čínského města Wu-chan začala šířit na konci loňského roku, se už dostala do dalších 27 zemí, mezi nimi je například Německo, Velká Británie nebo Itálie. Česko ale zatím nemoc nezasáhla.

Source: Počet lidí nakažených koronavirem v Číně překročil 30 tisíc

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.