Vztek demokratů, úleva republikánů. Neúspěšný impeachment nahraje Trumpovi, míní tisk.

6. feb. 2020 | Nekomentovaný výber

Republikáni se radují z osvobození prezidenta Donalda Trumpa v americkém Senátu. Podle Bílého domu byl proces impeachmentu jen „honem na čarodějnice“. Naopak demokratická šéfka Sněmovny reprezentantů Nancy Pelosiová výsledek hlasování kritizovala. Senátoři se podle ní rozhodli ignorovat fakta. Zahraniční média se obávají, že pokus o zbavení prezidenta funkce jen více rozdělí už tak značně rozdělenou americkou společnost. Řada deníků si myslí, že proces Trumpa posílí.

Source: Vztek demokratů, úleva republikánů. Neúspěšný impeachment nahraje Trumpovi, míní tisk

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.