Ticho okolo celebrity malomestskej kaviarne. Quod licet Iovi, non licet bovi.

6. feb. 2020 | Komentované správy

My v Slobodnom vysielači Arpimu veríme. Teda, veríme tomu, že raz pochopí, čo svojim vulgárnym správaním voči iným ľuďom spôsobil. A čo spôsobili spolu s ním tí, ktorí mu tlieskali a ktorí samých seba tak radi označovali prívlastkom SLUŠNÍ. Má to však jeden háčik. K tomuto pochopeniu dôjde u Arpiho a spol. až vtedy, keď už bude neskoro….

Source: Ticho okolo celebrity malomestskej kaviarne. Quod licet Iovi, non licet bovi – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.