Damaskom otriasli silné výbuchy. V Sýrii obvinili Izrael z raketového útoku.

6. feb. 2020 | Nekomentovaný výber

Damask 6. februára 2020 (HSP/Sputnik/Foto:TASR/AP-Hassan Ammar)   V noci na štvrtok došlo k raketovému útoku na Damask. V hlavnom meste Sýrie bolo počuť silné výbuchy, informoval z miesta udalosti spravodajca Sputnika. Podľa miestnych médií sa protivzdušnej obrane krajiny podarilo zostreliť niekoľko rakiet Štátna televízia Al–Ikhbariya informovala, že sýrsku protivzdušnú obranu aktivovali, aby zmarila útok na Damask. Podľa agentúry …

Source: Damaskom otriasli silné výbuchy. V Sýrii obvinili Izrael z raketového útoku – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.