Podľa mimovládky, v ktorej pôsobí Beblavého manželka, má najtransparentnejšiu predvolebnú kampaň koalícia PS/Spolu. Najmenej transparentnými majú byť kampane strán Vlasť a Smer.

5. feb. 2020 | Nekomentovaný výber, Progresívny rováš

Bratislava 5. februára 2020 (HSP/Foto:Screenshot)   Najotáznejšiu predvolebnú kampaň z pohľadu financovania má strana Vlasť. Na sociálnej sieti o tom informovala Transparency International Slovensko (TIS) Mesiac pred voľbami vedie najtransparentnejšiu predvolebnú kampaň koalícia PS/Spolu. Naopak, najmenej transparentnými sú kampane strán Vlasť a Smer. Vyplýva to z obšírnosti informácií strán o ich príjmoch, výdavkoch, majetkoch volebných …

Source: Podľa mimovládky, v ktorej pôsobí Beblavého manželka, má najtransparentnejšiu predvolebnú kampaň koalícia PS/Spolu. Najmenej transparentnými majú byť kampane strán Vlasť a Smer – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.