NAKA začala trestné stíhanie liberálneho novinára Michala Havrana.

5. feb. 2020 | Komentované správy, Ľudsko-právna totalita

Pokiaľ ide o Michala Havrana, hlboko s jeho pohľadom na svet nesúhlasíme a vadí nám jeho vulgárne pretláčanie vlastných liberálnych názorov. Ale napriek tomu, ak má byť dnes stíhaný Národnou kriminálnou agentúrou pre vyslovenie názoru, tak je to niečo nenormálne a nedemokratické. Rovnako, ako to bolo nenormálne a nedemokratické pri Mazurekovi, Rostasovi, Ficovi, či Blahovi…

Bratislava 5. februára 2020 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Obvinený pán Michal Havran v článku „Pošlite Kuffu do cirkusu“, zverejnenom dňa 27.  júna 2018 v denníku SME svojským agresívnym slovníkom hanobil kresťanov, najmä katolíkov. Obzvlášť nevyberané slová použil vo vzťahu k otcovi Mariánovi Kuffovi, katolíckemu kňazovi, ktorý zasvätil svoj život nezištnej pomoci iným ľudom V tejto súvislosti …

Source: NAKA začala trestné stíhanie liberálneho novinára Michala Havrana – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.