Poslanec NR SR, ktorý sa zúčastnil na protikotlebovskom mítingu, kritizuje vlastných: Šírite napätie a nenávisť. Zachádza to do násilností. Priamo narúšať ich mítingy mi príde neslušné.

4. feb. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 4. februára 2020 (HSP/Foto:SITA-Martin Medňanský)   Poslanec parlamentu zo strany SaS, Marián Viskupič pustil silnú kritiku do vlastných radov. Tvrdí, že protesty proti mítingom ĽSNS začínajú byť násilné a vytvárajú napätie a nenávisť. Tvrdí tiež, že organizovať antimíting len pár metrov od mítingu je jeho priamym narušovaním a neslušnosťou Poslanec NR SR Marián Viskupič …

Source: Poslanec NR SR, ktorý sa zúčastnil na protikotlebovskom mítingu, kritizuje vlastných: Šírite napätie a nenávisť. Zachádza to do násilností. Priamo narúšať ich mítingy mi príde neslušné – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.