Banáš k novým sloganom PS/Spolu „poďme do nich!“: „Nech pamätajú, že vyzývateľ to môže aj schytať.“ Pravý bojovník vyzerá inak.

3. feb. 2020 | Komentované správy, Parlamentné voľby 2020, Progresívne oxymorony

Keď si liberálni progresívci šermujúci slovami ako demokracia, či slušnosť, akosi nestihli všimnúť, že je ich slovník útočnejší a bojovnejší než slovník tých, ktorých oni označujú za fašistov…

Source: Banáš k novým sloganom PS/Spolu „poďme do nich!“: „Nech pamätajú, že vyzývateľ to môže aj schytať.“ Pravý bojovník vyzerá inak – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.