Máte antivírus Avast? Česká firma predávala aj tie najintímnejšie osobné údaje

1. feb. 2020 | Globálna oligarchia, Morhovky

 

Nástroje a produkty antivírusových spoločností ľudia do svojich zariadení púšťajú s dôverou, že im zabezpečia virtuálnu ochranu. V extrémnych prípadoch sa však môže stať aj pravý opak. Presne tak možno zhodnotiť novú kauzu českej spoločnosti Avast, ktorej podriadená firma predávala aj tie najintímnejšie dáta o bežných ľuďoch spoločnostiam ako Microsoft, Google či Pepsi.

Source: Máte antivírus Avast? Česká firma predávala aj tie najintímnejšie osobné údaje

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.