Zverejnenie Dankových rozhovorov verejnému záujmu nepomohlo. Médiá otvorili Pandorinu skrinku.

31. jan. 2020 | Komentované správy

Ukazuje sa, že mainstreamové médiá, sa v honbe za zmenou mocenských pomerov v krajine neštítia už naozaj ničoho. Dlhodobo majú svojich politických favoritov, ktorí zapadajú, či už do ich mediálneho ideologického rámca, alebo do ich mediálneho biznis modelu. A za účelom toho, aby sa títo – nimi vysnívaní a nimi protežovaní politici konečne dostali k moci, urobia mainstreamové médiá naozaj čokoľvek. Porušia pri tom aj všetky posledné morálne zábrany, len nech oslabia tých, ktorých nenávidia. Takto sa však slušná a tolerantná spoločnosť budovať naozaj nedá, pretože na nespravodlivosti a nemorálnosti, etickú spoločnosť nevybudujete…

Odhaľovanie nekalej činnosti má v civilizovanej spoločnosti svoje pravidlá. Publikovaním dialógov predsedu…

Source: Zverejnenie Dankových rozhovorov verejnému záujmu nepomohlo. Médiá otvorili Pandorinu skrinku

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.