Američania chcú mať leteckú základňu aj v Ostrave. Skúšajú to tam podobne ako u nás a v rade ďalších európskych krajín.

31. jan. 2020 | Nekomentovaný výber

Ostrava 31. januára 2020 (HSP/Foto:Pixabay)   V Českej republike sa to prevalilo o rok neskôr ako u nás. Američania si tam dlhodobo pripravujú zmenu civilného letiska v Mošnove pri Ostrave na svoju základňu. A nie hocakú: vraj strategickú základňu aj s jadrovými zbraňami Prvýkrát sa to dostalo na verejnosť, keď to na kongrese strany ODS …

Source: Američania chcú mať leteckú základňu aj v Ostrave. Skúšajú to tam podobne ako u nás a v rade ďalších európskych krajín – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.