„Inkluzívna“ firemná kultúra prichádza na Slovensko, sú za tým aj politické mimovládky.

30. jan. 2020 | Komentované správy, Ľudsko-právna totalita, Politické mimovládky - články, Progresívny rováš, Rodová ideológia

Rozmanitosť nadovšetko. Aj nad odbornosť. Možno sa raz dočkáme toho, že budú aj operačné sály prekrásne inkluzívne. Čo tam po odbornosti. Štúdium medicíny bude druhoradé. V prvom rade pôjde o to, aby vás uspal černoch, operoval transexuál, zašívala lesba a budil Číňan…

Kontroverzné firemné politiky „inklúzie a diverzity“ sa presadzujú aj na Slovensku. Pomáhajú pri tom aj nadnárodné korporácie a politické mimovládky.

Source: „Inkluzívna“ firemná kultúra prichádza na Slovensko, sú za tým aj politické mimovládky

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.