Sýrski vojaci zajali svedka príprav ďalšej provokácie.

29. jan. 2020 | Nekomentovaný výber

Damask 29. januára 2020 (HSP/Sputnik/Foto:TASR/AP-Feras Domy)   Sýrski vojaci zajali bojovníka, ktorý bol svedkom príprav Bielych prilieb na ďalšiu provokáciu. Videozáznam jeho výsluchu zverejnilo ruské stredisko pre zmierenie v Sýrii Povinnosťou bojovníka Abú Hamza bola oi. ochrana skladísk v meste Kafr Hamrah. Povedal, že pred niekoľkými dňami videl, ako „ľudia z civilnej obrany,„ teda Biele …

Source: Sýrski vojaci zajali svedka príprav ďalšej provokácie – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.