British Airways ruší kvůli koronaviru všechny spoje s pevninskou Čínou.

29. jan. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Britská letecká společnost British Airways se kvůli šíření koronaviru rozhodla zrušit veškeré spoje s pevninskou Čínou. Opatření se zatím týká lednových a únorových letů. Nový koronavirus si v Číně podle nejnovějších údajů vyžádal životy 132 lidí, dalších 5974 osob se nakazilo. Od úterý zaznamenala čínská národní zdravotnická komise 1459 nových potvrzených případů. Z Wu-chanu, epicentra nákazy, byly evakuovány první skupiny japonských a amerických občanů.

Source: British Airways ruší kvůli koronaviru všechny spoje s pevninskou Čínou

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.