Baránek o filme, ktorý ukazuje Ježiša Krista ako geja: Zaujímalo by ma, či by tvorcovia a producenti tohto filmu mali gule natočiť podobný aj o Mohamedovi.

28. jan. 2020 | Dvojité metre, Nekomentovaný výber

Bratislava 28. januára 2020 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Politický analytik Jan Baránek sa v jednom zo svojich príspevkov na sociálnej sieti vyjadril k brazílskej komediálnej skupine Porta dos Fundos, ktorá natočila film, v ktorom prezentuje Ježiša ako homosexuála. Film, ktorého vysielanie v Brazílii odobril odvolávací súd, má v svojej ponuke streamovacia služba Netflixe „O. K. Máme vraj slobodu prejavu. Možno …

Source: Baránek o filme, ktorý ukazuje Ježiša Krista ako geja: Zaujímalo by ma, či by tvorcovia a producenti tohto filmu mali gule natočiť podobný aj o Mohamedovi – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.