Pellegrini odmieta napojenia na SAD Zvolen. Denníku SME odkázal, že skočil na lep opozícii. Lunterovcov vo vedení BBSK označil za „svetový fenomén“.

27. jan. 2020 | Nekomentovaný výber

 

 

Bratislava 27. januára 2020 (HSP/Foto:TASR-Branislav Račko)   Predseda vlády Peter Pellegrini (Smer-SD) sa v pondelok na tlačovej konferencii venovanej čínskemu vírusu vrátil aj ku kauze SAD Zvolen, pričom označil vedenie Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) predsedu Jána Luntera a podpredsedu jeho syna Ondreja Luntera za „svetový fenomén“. Pellegrini pripomenul, kto v minulosti stál za privatizáciou regionálnej …

Source: Pellegrini odmieta napojenia na SAD Zvolen. Denníku SME odkázal, že skočil na lep opozícii. Lunterovcov vo vedení BBSK označil za „svetový fenomén“ – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.