Areál amerického veľvyslanectva v Bagdade zasiahli tri rakety.

27. jan. 2020 | Nekomentovaný výber

Iraqi security forces stand guard in front of the U.S. embassy in Baghdad, Iraq, Wednesday, Jan. 1, 2020. U.S. troops fired tear gas on Wednesday to disperse pro-Iran protesters who were gathered outside the U.S. Embassy compound in Baghdad for a second day. Dozens of pro-Iranian militiamen and their supporters had camped out overnight at the gates of the embassy in Baghdad. On Tuesday, dozens of protesters broke into the compound, trashing a reception area and smashing windows in one of the worst attacks on the embassy in recent memory. (AP Photo/Qassim Abdul-Zahra)

Tri rakety v nedeľu zasiahli areál amerického veľvyslanectva v irackom Bagdade. Jeden…

Source: Areál amerického veľvyslanectva v Bagdade zasiahli tri rakety

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.