Číňané kvůli koronaviru narychlo budují nemocnici. Aerolinky nabízejí storna vybraných letů.

24. jan. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Čínská vláda uvedla, že koronavirus zabil už 26 lidí. Počet prokázaných případů nakažení se vyšplhal na 876. Úřady po Wu-chanu, který je ohniskem nákazy, uzavírají další města. Zvláštní opatření zavádí už i Peking a Šanghaj. Od soboty kvůli nemoci nebudou přístupné některé části Velké čínské zdi ani Zakázané město v Pekingu. Letečtí dopravci začínají nabízet storna letenek.

Source: Číňané kvůli koronaviru narychlo budují nemocnici. Aerolinky nabízejí storna vybraných letů

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.