VIDEO Kiska protestoval proti kotlebovcom v Levoči. Navozil si tam ľudí z osád, tvrdí ĽSNS.

22. jan. 2020 | Komentované správy, Parlamentné voľby 2020

Vyhlasovať vojnu „fašizmu„ je teraz pred voľbami očividne inn. Všetkým týmto bojovníkom, ktorí sa teraz aktuálne predbiehajú v tom, kto je väčší antifašista a kto to viac natrie Kotlebovcom, by sme však v tomto predvolebnom ošiali predsa len radi pripomenuli ono známe, aby si v boji so šelmou, dali pozor na to, aby sa sami tou šelmou nestali…

Predvolebný míting kotlebovcov v Levoči bol nakoniec zrušený. Proti akcii ĽSNS v meste protestovali…

Source: VIDEO Kiska protestoval proti kotlebovcom v Levoči. Navozil si tam ľudí z osád, tvrdí ĽSNS

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.