Podľa Vašečku a Záborskej prezidentka robí obštrukcie a vyčkáva na voľby. Preto vyzývajú ľudí k podpisu petície, ktorá na ňu tlačí, aby odmietla Istanbulský dohovor.

21. jan. 2020 | Nekomentovaný výber, Progresívny rováš, Rodová ideológia

Bratislava 21. januára 2020 (HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)   Poslanec Richard Vašečka a bývalá europoslankyňa Anna Záborská vyzývajú v svojich príspevkoch na sociálnej sieti ľudí, aby sa pridali a podpísali petíciu Aliancie za rodinu adresovanú prezidentke Zuzane Čaputovej. Aliancia petíciou od prezidentky žiada aby bezodkladne oznámili Rade Európy, že Slovenská republika sa nehodlá stať zmluvnou stranou Istanbulského dohovoru. „Slovensko …

Source: Podľa Vašečku a Záborskej prezidentka robí obštrukcie a vyčkáva na voľby. Preto vyzývajú ľudí k podpisu petície, ktorá na ňu tlačí, aby odmietla Istanbulský dohovor – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.