Liberáli tvrdili, že židovský cintorín zničili Kotlebovci, Rostasovci, alternatívne médiá, Slováčikovia nenávidiaci Židov či tradičná biela rodina. Nakoniec sa ukázalo, že páchateľmi boli deti bez rasistického motívu.

21. jan. 2020 | Nekomentovaný výber, Progresívny rováš

Bratislava 21. januára 2020 (HSP/Foto:TASR/Polícia SR)   Ak ide o to kopnúť si do svojich pronárodných a konzervatívnych politických oponentov, liberáli na to využijú čokoľvek. Dobrým príkladom je zničenie židovského cintorína v Rajci. Rôzni internetoví „odborníci“ či dokonca liberálni novinári už dopredu vedeli kto je za to zodpovedný a prečo to urobil. Nakoniec sa však …

Source: Liberáli tvrdili, že židovský cintorín zničili Kotlebovci, Rostasovci, alternatívne médiá, Slováčikovia nenávidiaci Židov či tradičná biela rodina. Nakoniec sa ukázalo, že páchateľmi boli deti bez rasistického motívu – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.