USA sa naozaj vyhrážali Európanom clami na autá, aby tlačili na Irán. Potvrdila to nemecká ministerka obrany.

17. jan. 2020 | Nekomentovaný výber, Svätá Amerika

Berlín 17. januára 2020 (HSP/Sputnik/Foto:SITA/AP-Markus Schreiber)   Ministerka obrany Nemecka a predsedníčka Kresťanskodemokratickej únie Nemecka Annegret Krampová–Karrenbauerová potvrdila, že Spojené štáty sa naozaj vyhrážali zavedením ciel na európske autá, ak nezvýšia tlak na Irán ohľadom jeho aktivít v jadrovej oblasti Predtým noviny The Washington post informovali o tom, že Spojené štáty sa vyhrážali Nemecku, Francúzsku a …

Source: USA sa naozaj vyhrážali Európanom clami na autá, aby tlačili na Irán. Potvrdila to nemecká ministerka obrany – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.