Irán kritizuje európskych signatárov jadrovej dohody.

16. jan. 2020 | Komentované správy

Európa opäť raz predviedla nielen to, aká je bezmocná a neschopná ohľadom presadzovania vlastných záujmov, v spore s drzými USA, ale zároveň aj pokrytecká. Škoda.

V rámci jadrovej dohody z roku 2015 Irán súhlasil s obmedzením svojho jadrového programu – čím sa malo zabrániť nukleárnemu vyzbrojeniu islamskej republiky – výmenou za zrušenie hospodárskych sankcií.

Source: Irán kritizuje európskych signatárov jadrovej dohody

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.