Irak prejavil záujem o kúpu ruských systémov S-400.

14. jan. 2020 | Nekomentovaný výber

Bagdad 14. januára 2020 (HSP/Topcor/Foto:TASR/AP-Turkish Defence Ministry)   Portál Topcor prináša zaujímavú informáciu. Iracká vláda nielenže požaduje, aby Američania rešpektovali irackú suverenitu a Irak opustili (čo Američania odmietajú), ale podľa tureckého vzoru sú rozhodnutí zakúpiť u Ruska systémy S-400 Iracký vysoký vojenský veliteľ a člen irackého Bezpečnostného výboru Karim Alavi neskrýva svoje rozčarovanie. Tvrdí, že …

Source: Irak prejavil záujem o kúpu ruských systémov S-400 – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.