Spojené štáty to povedali jasne! O odsune amerických vojakov nemienia s Irakom diskutovať.

10. jan. 2020 | Komentované správy, Svätá Amerika

Jedno treba Spojeným štátom uznať. V orwelovčine sú skutoční majstri!

Milé deti, takže je to takto. USA sú silou dobra. A najviac zo všetkého si prajú to, aby sa mohli naďalej nezištne priateliť so ZVRCHOVANÝM Irakom. A pretože ZVRCHOVANOSŤ Iraku je pre nich na prvom mieste, preto Irak iste rád pochopí, že o jeho záležitostiach musia rozhodovať jeho americkí nezištní priatelia.

Source: Spojené štáty to povedali jasne! O odsune amerických vojakov nemienia s Irakom diskutovať

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.