Prestaňme sa tváriť, že USA sú naši spojenci a zatvárať oči nad ich zločinmi. Nikdy našimi spojencami neboli ani nebudú.

9. jan. 2020 | Komentáre, Nekomentovaný výber, Svätá Amerika

Bratislava 9. januára 2020 (HSP/Foto:Pixabay)   Trápne ticho z úst našich najvyšších predstaviteľov ktoré nastalo po vražde iránskeho predstaviteľa, ukazuje na to, že nemajú odvahu pomenovať zločin zločinom ak sa jedná o USA. Miesto toho sa vyhovárajú, že záležitosť je nejednoznačná a musíme rokovať najprv s našimi spojencami V 1939 sme po mníchovskej zrade mohli pocítiť o akých spojencov sa jedná. …

Source: Prestaňme sa tváriť, že USA sú naši spojenci a zatvárať oči nad ich zločinmi. Nikdy našimi spojencami neboli ani nebudú – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.