Populácia susediacej Viedne sa rázne mení: „Muhammed“ je tretím najčastejším menom novorodencov. V troch okresoch má dokonca prvenstvo.

9. jan. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 9. januára 2020 (HSP/Foto:Radovan Stoklasa)   Obyvatelia Viedne sa čoraz viac obávajú, že sa panoráma mesta kvôli prudkej islamizácii drasticky mení Viedenské oddelenie pre podnikanie, prácu a štatistiku uviedlo, že v súčasnosti je tretím najobľúbenejším menom novorodencov meno Muhammed. Pred ním sú len mená Sophia a Alexander. V troch okresoch vo Viedni je dokonca …

Source: Populácia susediacej Viedne sa rázne mení: „Muhammed“ je tretím najčastejším menom novorodencov. V troch okresoch má dokonca prvenstvo – Hlavné správy

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.