Schutz: Iba Slováci sú negatívni k odstrelu Solejmáního. Solejmání bol taký istý ako Bin Ládin! Irán je horší ako tzv. Islamský štát! 

8. jan. 2020 | Nekomentovaný výber, S entuziazmom k 3. svetovej

 

Bratislava 8. januára 2020 (HSP/Foto:Screenshot)   Po dlhšej odmlke dal o sebe vedieť komentátor denníka Sme Peter Schutz a to opäť vo veľkom štýle. Hneď v úvode svojich dvoch stĺpčekov píše, že zodpovedný je Irán a negatívne stanoviská k „odstrelu Solejmáního“ sa nikde v Európe nevyskytujú, len na Slovensku Podľa Schutza čoraz vyšinutejší Danko si užíva slobodu prejavu a nebezpečne otvára …

Source: Schutz: Iba Slováci sú negatívni k odstrelu Solejmáního. Solejmání bol taký istý ako Bin Ládin! Irán je horší ako tzv. Islamský štát! – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.