Iránsky parlament schválil návrh zákona, ktorý označuje americkú armádu za „teroristickú entitu.“

7. jan. 2020 | Nekomentovaný výber

Teherán 7. januára 2020 (HSP/Sputnik/Foto:TASR/AP-Hussein Malla)   Iránsky parlament schválil návrh zákona, ktorý označuje celú americkú armádu za „teroristickú entitu„, čo následne komplikuje mierové vyriešenie napätia so Spojenými štátmi. Informuje o tom iránska štátna televízia Press TV Návrh bol schválený v utorok v reakcii na vraždu veliteľa jednotiek Kuds, generála Kásima Solejmáního zo strany Spojených štátov, ktorú predsedníctvo iránskeho …

Source: Iránsky parlament schválil návrh zákona, ktorý označuje americkú armádu za „teroristickú entitu“ – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.