Trump pohrozil Iraku prísnymi sankciami.

6. jan. 2020 | Komentované správy

Americká logika spravodlivosti a nezištnej pomoci vyzerá v praxi asi takto:

USA pošlú do vašej krajiny /Iraku/ svojich vojakov, lebo vám idú „nezištne„ /ako inak/ pomáhať v boji proti nebezpečným teroristom. No ale, keďže sa nakoniec ukáže, že medzi tými zlými teroristami a dobrými Američanmi nie je vlastne žiaden rozdiel, tak ich pošlete z vašej krajiny domov. Nech si idú USA nezištne pomáhať – rozumej beztrestne vraždiť inde. No a teraz príde moment americkej nezištnosti. Zrazu, keď ch chcete vypratať z Vašej krajiny, že teda vašu „nezištnú pomoc„ už nepotrebujeme, v tom momente sa vám Američania začnú všemožne vyhrážať a samozrejme vytiahnu otrepaný recept – sankcie…

Source: Trump pohrozil Iraku prísnymi sankciami

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.