Spencerová: Zabitím generála Solejmáního USA fakticky vyhlasujú Iránu vojnu.

3. jan. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 3. januára 2020 (HSP/Foto:TASR/AP/Office of the Iranian Supreme Leader)   Česká novinárka Tereza Spencerová vo svojom piatkovom komentári píše o útoku amerického dronu, ktorý v oblasti bagdadského medzinárodného letiska zaútočil na konvoj automobilov. V ich troskách zahynulo niekoľko veliteľov irackých šiitských Ľudových mobilizačných jednotiek (PMU), ale predovšetkým veliteľ iránskych Revolučných gárd generál Gásem Solejmání Biely …

Source: Spencerová: Zabitím generála Solejmáního USA fakticky vyhlasujú Iránu vojnu – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.