KAUZA KAUFLAND NABERÁ NA OBRÁTKACH.

3. jan. 2020 | Alternatívne fakty, Nekomentovaný výber

Kauza okolo vyradenia mesačníka Zem &Vek z predaja v obchodnej sieti Kaufland je stále vyhrotenejšia. Ako sme už informovali, nemecký reťazec stiahol mesačník zo svojich pultov na Slovensku bez akéhokoľvek upozornenia takpovediac zo dňa na deň. Distribučnej spoločnosti Mediaprint KAPA to 30.12.2019 zdôvodnil nasledovným stanoviskom: „Šéfredaktora časopisu Tibora Eliota Rostasa právoplatne odsúdili za hanobenie národa, rasy a […]

Source: KAUZA KAUFLAND NABERÁ NA OBRÁTKACH – Zem&Vek

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.